Oferta - Projekty

AKCJE PROMOCYJNE | SAMPLINGI
Planując akcję promocyjną swoich produktów lub usług, warto zadbać o zatrudnienie osób, które w kompetentny sposób zadbają o ich prezentację. Dzięki swojemu zaangażowaniu zaciekawią nimi potencjalnych Klientów, doradzą i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Równie wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi muszą wykazywać się osoby realizujące tzw. samplingi, czyli degustacje spożywcze.
TARGI | EKSPOZYCJE
Targi branżowe czy ekspozycje np. motoryzacyjne, to doskonała okazja do pokazania produktów i usług. Aby jednak mieć ku temu okazję, na stoisko oferenta muszą trafić potencjalni odbiorcy. Hostessy i hości wspierają naszych Klientów w trakcie imprez tego typu, zapraszając na stoiska, kolportując ulotki, rozdając gadżety, ale też samodzielnie obsługując ekspozycje.
REKLAMY | FILMY PROMOCYJNE
Modele i modelki, których zatrudniamy, angażowani są do różnego typu produkcji promocyjnych. W tego rodzaju projektach, liczy się nie tylko wygląd, ale również umiejętności aktorskie, dykcja oraz łatwość przyswajania wiedzy. Jeśli ktokolwiek szuka doświadczonych w obszarze reklamy modeli i modelek, z pewnością znajdzie ich w naszym portfolio.
KONFERENCJE | KONGRESY
Na wydarzeniach tego typu niezmiernie ważne jest wsparcie organizacyjne i logistyczne, gdyż praktycznie każda osoba przekraczająca prób obiektu kongresowego, będzie miała przynajmniej jedno pytanie o takim charakterze. Hostessy i hości, którzy pracują dla naszych Klientów, są nieocenioną pomocą zarówno przy małych, jak i dużych wydarzeniach.
GALE | BANKIETY
Podczas gal i bankietów, nasze hostessy i hości pełnią rozmaite role. Są zarówno przygotowani do wsparcia informacyjno-logistycznego dla Gości, pełnienia ról reprezentacyjnych np. wręczania kwiatów czy nagród, jak i rozdawania upominków. Ich obecność jest nie do przecenienia zarówno podczas kameralnych zamkniętych imprez, jak i masowych wydarzeń na kilka tysięcy gości.
EVENTY FIRMOWE
Podczas integracyjnych imprez firmowych hostessy i hości pełnią niejednokrotnie rolę animatorów akcji, konkursów i gier dla dorosłych. Po odpowiednim przeszkoleniu z zasad, są w stanie samodzielnie zarządzać stacjami konkursowymi, organizować rywalizację czy zapraszać do wspólnej zabawy.
IMPREZY KLUBOWE I PLENEROWE
Nasze hostessy i fordanserki rozkręcą każdą imprezę. Dzięki swojemu entuzjazmowi i pozytywnemu nastawieniu, z łatwością zachęcą do zabawy i zaanimują rozmaite aktywności. W imprezach tego typu biorą również udział często nasi promotorzy. Wydarzenia otwarte o charakterze klubowym lub plenerowym są doskonałą okazją do pokazania potencjalnym Klientom nowości produktowych.
POKAZY MODY
W naszym portfolio poza modelkami i fotomodelkami sesyjnymi, znajdują się również modelki wybiegowe, o proporcjach zgodnych z obowiązującymi standardami. Zatrudniamy wyłącznie doświadczone osoby z zamiłowaniem do świata mody i piękna.
POKAZY FRYZJERSKIE I INNE
Rzemieślnicy rozmaitych fachów doskonale wiedzą, jak trudno znaleźć modela czy modelkę chętnych do współpracy przy np. pokazach fryzjerskich. Zatrudniając osoby doświadczone w tego rodzaju usługach, umożliwiamy fryzjerom, wizażystom czy fotografom skupienie się wyłącznie na samej realizacji. Dzięki nam nie muszą stresować się samodzielnym poszukiwaniem osób chętnych do nawiązania współpracy.
TELEDYSKI
Odpowiednia aparycja to jedynie punkt wyjścia do współpracy dla realizatorów teledysków. Niejednokrotnie poszukują oni również osób o umiejętnościach tanecznych i z dużą charyzmą. LUX Agency pośredniczy w znajdywaniu tancerzy, tancerek i choreografów oraz modeli i modelek do muzycznych produkcji wideo.