Oferta - Ludzie

HOSTESSY | HOŚCI
Hostessy i hości to osoby, które najczęściej wspierają naszych Klientów podczas szeroko rozumianych eventów - od konferencji i kongresów, poprzez targi, ekspozycje, bankiety, galach i wiele innych - wszystko w zależności od potrzeb. Osoby te pełnią rozmaite role np. witają Gości, obsługują recepcję, informują o logistyce obiektu czy planie wydarzenia, rozdają pakiety powitalne, służą radą i rekomendacją przybyłym, ale są też wizytówką - pełnią rolę reprezentacyjną firm i eventów. Dlatego do zleceń tego typu zawsze zatrudniamy osoby komunikatywne, proaktywne oraz z aparycją adekwatną do wydarzenia.
MODELE | MODELKI
Nasze modelki i modele to osoby odpowiadające nie tylko klasycznym kanonom piękna, ale również o bardzo unikatowej, niebagatelnej, a często egzotycznej urodzie. Dlatego bez względu na to, czy Klient poszukuje osób do pokazów mody, pokazów fryzjerskich, sesji zdjęciowych czy filmów reklamowych, przeglądając nasze portfolio, z pewnością będzie miał przed sobą trudny wybór.
FORDANSERKI | FORDANSERZY
Jeśli naszym Klientem jest organizator bankietu wieńczącego typowo męską konferencję lub organizator imprezy dla firmy, w której pracują przede wszystkim panie, w pierwszej kolejności oferujemy wsparcie fordanserów i fordanserek. Dzięki nim, żaden wieczorny event, nie będzie ograniczał się jedynie do dyskusji przy stole, lecz stanie się radosnym spotkaniem z liczną grupą obecną na parkiecie. Nasi ludzie zadbają o to, aby każdy, niezależnie od umiejętności, dobrze się bawił i złapał w tańcu odpowiednią liczbę endorfin. Oczywiście jeśli tylko będzie miał na to ochotę.
SUPERWIZORZY
Jedynie wysoko wyspecjalizowany i doświadczony superwizor czy event manager jest w stanie przejąć od organizatora funkcję koordynatora nadzorującego wydarzenie. W naszym zespole znaleźć można fachowców, którzy podejmą każde eventowej wyzwanie. Mogą zarówno wspierać organizatora w dniu wydarzenia, jak i kompleksowo zająć się za kontrolą przebiegu realizacji.
STYLIŚCI
KONFERANSJERZY | DJ’E
Żadna impreza wieczorna nie odbędzie się bez odpowiedniej oprawy. Gwarantuje ją w pierwszej kolejności konferansjer, który jest w stanie zarówno zawiadować wydarzeniami na sali, jak i zaanimować chociażby tańce, gdy jest taka potrzeba. Prawa ręka konferansjera to oczywiście DJ. W naszym zespole mamy również osoby, które podczas eventów pełnią obie te role równocześnie.
PROMOTORKI | PROMOTORZY
Komunikatywności i proaktywność jest kluczowa nie tylko w przypadku hostess, ale również promotorek i promotorów. Są oni niezastąpieni podczas wszelkich akcji marketingowych, w których niezbędny jest kontakt z obecnymi lub potencjalnymi odbiorcami usług i produktów. Jedynie przeszkoleni i zaangażowani ludzie są w stanie fachowo zaprezentować produkty, zachęcić do zapoznania się z nimi, przetestowania, a finalnie do kupna.
ANIMATORKI | ANIMATORZY
Wszelkie eventy skierowane do dzieci lub takie, w których gośćmi są również dzieci, nie mogą odbyć się bez grupy animatorów. Dlaczego? Bo tak naprawdę dzieciaki to jeden z najbardziej wymagających Klientów. Przygotowanie pedagogiczne, świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą, kreatywność i dużo dobrej energii - w oparciu o takie wytyczne zatrudniamy do naszego zespołu animatorów i animatorki.
TŁUMACZKI | TŁUMACZE
Fachowe wsparcie reprezentacyjnych tłumaczy i tłumaczek jest niezbędne zarówno na rozmaitych międzynarodowych targach, bankietach, jak spotkaniach networkingowych. Realizujemy zlecenia na terenie Polski, jak i poza jej granicami.
FRYZJERZY | WIZAŻYŚCI | STYLIŚCI
Fryzjerzy, wizażyści i styliści, których zatrudniamy, realizują zlecenia wszelkiego typu – od wsparcia wizerunkowego sesji zdjęciowych, pokazów mody, teledysków czy reklam, po przygotowanie do zamkniętych imprez, bankietów i grand openingów – np. centrów handlowych. Służą swoimi profesjonalnymi umiejętnościami zarówno zatrudnionym hostessom i modelkom, jak i Organizatorom imprez oraz Gościom.
KELNERZY | BARMANI
Jedynie doświadczeni kelnerzy i barmani mogą sprawić, aby bankiet przebiegał gładko i przyjemnie. Obsługa, która jest zawsze, gdy tego potrzebujemy, a jednocześnie jest niewidoczna na sali, to klucz do sukcesu. Właśnie takich ludzi zatrudniamy.
OBSŁUGA TECHNICZNA
Nad przygotowaniem do eventu pracuje spora grupa osób, dzięki której wydarzenie może zostać zrealizowane na najwyższym poziomie. W grupie tej znajdują się ludzie odpowiedzialni za postawienie sceny, aranżację oświetlenia, nagłośnienie, scenografię itp. Również z takimi fachowcami współpracujemy na co dzień.